RSS

Reiki terapija Kaune ir nuotoliniu būdu

12 Bal
Reiki terapija Kaune ir nuotoliniu būdu

Sveiki, mano vardas Rimantas ir aš praktikuoju Reiki terapija savo kabinete Kaune ir nuotoliniu būdu. Mano tikslas yra pasiūlyti gydomąją erdvę ir ramią aplinką savo kabinete iš savo namų gydymo kambario, kur teikiu Reiki energijos gijimo terapijas, kad galėtumėte patirti ramybę ir ištirpdyti susikaupusį stresą ir įtampą.

Reiki terapija Kaune ir nuotoliniu būdu

Aš ne tik siūlau „Reiki terapija“ seansus ir energijos gijimą kaip atskirą gydymą, bet ir integruoju energijos gijimą į visas savo holistines terapijas. Jų sinergija kartu skatins gilią atsipalaidavimo būseną, išplės streso ir įtampos mažinimo privalumus, taip pat padės subalansuoti jūsų subtilias energetines sistemas. Kreipdamosi tiek į fizinius, tiek į energetinius kūnus, Reiki energijos gijimo terapijos siūlo labiau holistinį požiūrį, derindamos holistinės terapijos pagrindinius elementus su eteriškesnėmis energetinio darbo sritimis.

Aš taip pat įtraukiu natūralių augalinių odos priežiūros priemonių ir aromaterapinių esencijų aliejų asortimentą į savo Reiki terapiją. Aromatinių terapinių eterinių aliejų gydomųjų galių sujungimas su Reiki gydomosiomis terapijomis sukuria galingą sąjungą ir sustiprina gijimo patirtį.

Reiki terapiją yra labai svarbi norint papildyti energijos lygį ir išlaikyti gerą sveikatą bei gerovę.

Reiki terapiją naudoju jau daugelį metų ir šios gydančios energijos dėka pasiekiau ne tik vidinę harmoniją, bet ir aukštą intelektualinį bei dvasinį lygį. Žinios apie savęs gijimo techniką Reiki atvėrė mums nežinomybės ribas gyvo organizmo srityje. Taikydamas Reiki gydymo techniką tiek sau, tiek savo artimiesiems, aš pasiekiau aiškesnę visų energijos ir informacijos problemų viziją ir empatiškesnį supratimą apie tai, kaip jos atsiranda fiziniame lygmenyje pažodžiui kiekviename iš mūsų.

Gydydamas padėjau atpažinti ligų ir negalavimų priežastinį ryšį. Aš taip pat galėjau padėti sau daugelyje savo gyvenimo aspektų, o tai dar labiau sustiprino mano tikėjimą šia Reiki energija. Energetinė praktika įkvėpė mane atrasti milžiniškas galimybes ne tik savyje, bet ir visuose mus supančiuose žmonėse ir gyvose būtybėse.

Mes dirbdami ir tyrinėdami nuolat dalijamės savo gerąja patirtimi ir įgūdžiais su savo kolegomis meistrais. Susipažinimas su kiekviena nauja praktika suteikė skirtingus atspalvius vienam ar kitam gyvenimo etapui.

 

Žymos:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: