RSS

Rekuperacija – Rekuperacinės sistemos

18 Lap
Rekuperacija – Rekuperacinės sistemos

Kiekvienam namui reikalinga rekuperacinė sistema, kad aprūpintų patalpas šviežiu oru. Montuojame namų ir kitu patalpų vėdinimo sistemas ir galime pasiūlyti itin ekonomiškas ir efektyvias rekuperacines sistemas.

Rekuperacinės sistemos įrengimas yra pakankamai sudėtingas darbas, kurį gali atlikti tik šios srities profesionalai, kadangi tik jie gali geriausiai pritaikyti įrenginius Jūsų namams. Ši sistema yra svarbi pastato sudedamoji dalis, kuri prisideda ne tik prie ženkliai sutaupomų sąskaitų, bet ir prie mūsų sveikatos. Rekuperacinė sistema padeda mums kvėpuoti švaresniu iš lauko išgaunamu oru, kuris perėjęs per filtrus dar yra ir išvalomas.

Rekuperacinės sistemos pardavimas ir montuojamas

Rekuperacinės sistemos, Kas tai?

Tai švaraus oro ir kartu energijos taupymo sinonimas. Rekuperacinės sistemos pagalba yra mechaniškai vykdomas patalpų vėdinimas, kai vidaus patalpų oras šalinamas, o švarus oras pereina per šilumokaitį ir patenka į vidines patalpas. Šilumokaičio pagalba tiekiamas oras iš lauko yra pašildomas.

Rekuperacines sistemos, kas tai

Kodėl Rekuperacinės sistemos?

Rekuperacinės sistemos sumažina ne tik išeikvojamus šiluminės energijos kiekius, bet ir turi reikšmingą įtaką mūsų gerai savijautai ir sveikatai. Mechaninė vėdinimo sistema padeda mums kvėpuoti švaresniu, iš lauko išgaunamu oru, kuris filtrų pagalba yra išvalomas.

Daugelis naujai statomų namų šiandien turi atitikti teisės aktais reikalaujamą ne mažesnį nei A+ klasės energinį naudingumą, o tam, remiantis reikalavimais turėtų būti įrengta rekuperacinė sistema.

 

Žymos: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: