RSS

Internetinių puslapių ir įrašų auto publikavimas į socialinius tinklus

30 Lie
Internetinių puslapių ir įrašų auto publikavimas į socialinius tinklus

Internetinių puslapių ir įrašų auto publikavimas į Facebook, Twitter, Google mano verslas, LinkedIn, Instagram, Flickr, Reddit, VK.com, Tumblr, Diigo, Bloglovin, Telegram ir į kitus socialinius tinklus yra būtinas ne tik, kad gautume vartotojų srautus iš socialinių tinklų, bet mes taip pat gauname aukšto PR rango nuorodas i savo svetainės puslapius, o taip pat SERP geresni svetainės ranga Google paieškoje.

Internetinių puslapių ir įrašų auto publikavimas į socialinius tinklus.

Mūsų integracija i jūsų svetainę automatiškai sukuria socialinės žiniasklaidos įrašus jūsų turiniui ir automatiškai paskelbia iš karto arba jūsų nurodytu laiku. Užsisakykite mūsų integravimo ir sujungimo su socialiniais tinklais paslaugas, kad nebeprarastumėte laiko rankiniu būdu dalindamiesi savo svetaine ir reklamuodami ją socialiniuose tinkluose.

Nuorodų gavimas

Savo puslapius, įrašus ir produktus jus galėsite skelbi i 12 socialinių tinklu ir per keletą sekundžių jūsų puslapis ar produktas turės 12 aukšto rango nuorodų.

Jei norite pakelti savo socialinės žiniasklaidos rinkodarą į aukštesnį lygį, naudoti pažangesnes bendrinimo ir planavimo parinktis, jei norite automatiškai paskelbti ir reklamuoti turinį i daugiau socialinių tinklų, jus galite bet kada susisiekti su mumis ir aptarti sąlygas.

Geresnis SEO ir Google reitingas

Kad pagerintume svetainės SEO ir Google reitingą, jus gausite automatiškai prideda „Open Graph“ „Twitter Card“ ir Facebook žymas prie savo tinklaraščio įrašų, kad būtų optimizuotas jūsų tinklaraščio įrašo pasidalijimas socialiniuose tinkluose.

 

Žymos: ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: