RSS

Nemokamos arba konkurencingos siuntimo galimybės

27 Lie
Nemokamos arba konkurencingos siuntimo galimybės

Nemokamos arba konkurencingos siuntimo galimybės. – Praėjusiais metais UPS atliko didelį klientų patirties tyrimą, pavadintą „Internetinio pirkėjo impulsas“ . Pagal šį išsamų tyrimą, 81% pirkėjų internetu sutinka, kad NEMOKAMAS PRISTATYMAS yra svarbiausias atsiskaitymo internete aspektas. Kiti pristatymo variantai taip pat buvo labai geri, įskaitant apytikslį pristatymo pristatymą iš anksto apsiperkant. Daugelis pirkinių krepšelių apleidžiami dėl netikėtai didelio kiekio pridėjus siuntimą. Vis dėlto galite nustebti, kokie pirkėjai gali būti lankstūs internete. Tas pats tyrimas skelbia, kad 58 proc. Yra pasirengę į savo krepšelį įtraukti daugiau dalykų, kad gautų nemokamą pristatymą.

Nemokamos arba konkurencingos siuntimo galimybės

Taigi, ką ši informacija reiškia jums, kaip internetinio verslo savininkui? Gerai atliktos nemokamos ar konkurencingos pristatymo galimybės gali paskatinti jūsų sėkmę. Tinkama formulė leis klientams padidinti savo krepšelį, kad gautų nemokamą pristatymą! Be abejo, yra ir kitų siuntimo variantų, kurie patinka internetiniams pirkėjams … jūs tiesiog turite pakankamai gerai suprasti savo nišos rinką, kad jas išnaudotumėte kuo geriau.


– Internetinės parduotuvės dizainas: Jus jau turite savo parduotuvės viziją, bet neskubėkite jos įgyvendinti, pirmiausia panarsykite ir išsirinkite sau tinkama profesionalei sukurta dizainą. Kuo daugiau naršysite tuo daugiau įdėjau turėsite. Kiekvieno dizaino galima keisti spalvas, perkelti blokus aukštin, žemyn, į dešine ar į kaire, sumažinti arba padidinti, pridėti naujus ar ištrinti esamus ir t.t.

DigitalOcean Referral BadgeServeris: Jei ketinate greitai plėstis su produktais, greitai augti su pardavimais, siųsti daug laiškų potencialiems pirkėjams ir artimiausiu laiku didinti ar automatizuoti parduotuvės funkcionalą, tai jums reikalingas VPS serveris su neribotomis galimybėmis arba rinkitės viena iš Lietuvoje esančių serverių.


Kurjeriu tarnybos? – Mes integruosime jums kurjeriu tarnybas, jums teliks tik susivesti produktu siuntimo kainas, bet jus gerai pagalvokite, ar jus tikrai norite versti pirkėjus tikrintis pristatymo kainas, ar jos yra teisingos, ar jus tikrai norite versti pirkėjus maigyti mygtukus, jei yra keletas kurjeriu tarnybų, ar jus tikrai norite prarasti dali pirkėjų?

Prekybininkai siūlo nemokamą pristatymą, bet nepakankamai gerai. Nemokamas pristatymas šiandiena vaidina labai svarbų vaidmenį didinant konversijų rodiklius, o prekybininkai, kurie neišryškina šio kritinio pranašumo, praranda nemažai pardavimų. Pirkėjai taip pat linkę išleisti 30% daugiau už užsakymą jei yra nemokamas pristatymas.

Mes netik kuriame internetines parduotuves, bet ir domimės pasauliniais statistiniais duomenimis apie vartotojų pirkimo elgesius svetainėse ir visada jums galėsime patarti, kad nedarytumėte įsisenėjusiu klaidų, kurios tik neša nuostolius.

Nemokama parama
Mūsų komanda teikia nemokamą pagalbą iškilus klausimams ar problemoms.

 

Žymos:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: