RSS

Svetainių kūrimas naudojant visas šiuolaikines technologijas

04 Rgs
Svetainių kūrimas naudojant visas šiuolaikines technologijas

Svetainių kūrimas naudojant visas šiuolaikines technologijas

Mūsų svetainių kūrimas prasideda ne nuo svetainės baziniu funkcijų diegimo, kaip yra įprasta Lietuvoje kuriant svetaines, o nuo raktažodžiu tyrimo, pagal duota kliento tema.

Svetainių kūrimas turi prasidėti nuo tyrimo.

Neįmanoma suplanuoti ir sukurti konkurencingos internetinės svetainės ir visos svetainės struktūros, jei nėra žinomas tinkamu raktažodžiu kiekis.

Konkurencingu svetainių kūrimas

►  Šiuo atveju, kliento duota tema yra – Laiptu gamyba ir montavimas į kurias taip pat įeina laiptu konstrukcijų, laiptu turėklu ir laiptu pakopų gamyba ir montavimas. Kliento domenas https://vaidolaiptai.lt Kliento pastatyta užduotis – sukurti SEO optimizuota ir Google paieškoje konkurencinga interneto svetainę pagal duota temą. Sukurti SEO optimizuotus tekstus, kategorijas, visa reikalinga svetainės struktūra, svetainės dizainą, sukelti foto, o užbaigus svetainę, ja išreklamuoti į Google pirma puslapį pagal visus laiptu gamybos ir montavimo verslui tinkamus raktažodžius.

► Atlikus tinkamu raktažodžiu analize, paaiškėjo, kad jų turime vos keletą, pagal kuriuos bus randama svetainė Google paieškoje ir tu pačiu raktažodžiu konkurencija milžiniška.

► Nustatyti tinkami raktažodžiai: Laiptu gamyba, Laiptu pakopos, Laiptu turėklai – tik trys tinkami raktažodžiai ir 24 žemesnio rango raktažodžiai, viso 27 raktažodžiai iš kuriu trys raktažodžiai turi priskirtus brendus.

► Gavus toki neįtikėtinai maža kieki pagrindiniu raktažodžiu, teko gerai pamąstyti, kaip sukurti visa svetainės struktūra, kad pati svetainė į paieškas išduotu dideli kieki nuorodų ir tai mums pavyko. Šiandiena svetainė į paieškas išduoda apie 1 410 nuorodų (patikrinti galima įvedus į paieškas site:https://vaidolaiptai.lt) Vidutiniškai sukurtu LT programuotoju svetaines teišduoda i Google paieškas iki 50 nuorodų.

Svetainių kūrimas ir jų reklama

Svetainių kūrimas

Mūsų sukurta https://vaidolaiptai.lt svetainė, turi labai galinga vidine struktūra ir dar kiek ja pareklamavus, po trijų mėnesiu ji įsitvirtino Google pirmame puslapyje ir iki šiandienos užima ir toliau užims lyderio pozicijas.

Svetainių kūrimas

Mes ne tik kuriame konkurencingas temines interneto svetaines, bet jas prižiūrime ir reklamuojame nepalikdami jokiu šansų konkurentams. Jei norite turėti galinga svetaine, o taip pat norite lyderiauti rinkoje, jums belieka pasiskambinti mums telefonu 8 609 71961

 

 

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: